към началната страница psihologia.net
Сайт на преподаватели и възпитаници от специалност "Психология" в СУ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 Профилпрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   лични страници на възпитанициЛични страници

Имам нужда от мнение на специалист!

Създайте нова тема   Напишете отговор    psihologia.net Форуми -> Психиатри
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tas

Местожителство: F.20
Потребителски групи: Нула

МнениеПуснато на: 08 Авг 2012 19:38:50    Заглавие: Имам нужда от мнение на специалист! Отговорете с цитат

Здравейте, разболях се от шизофрения работейки в една фабрика в чужбина. Интересува ме дали мога да поведа съдебно дело срещу работодателя заради стреса и дискриминацията. Или те не са били причина за болестта. Адвокатът ми се допитва за експертно лекарско мнение и все още чакам информация. Какви са шансовете да спечеля делото?
Благодаря
tasа
Гост

МнениеПуснато на: 16 Авг 2012 20:18:16    Заглавие: г-н Вълчанов Отговорете с цитат

в отпуска ли сте
Върнете се в началото
tasa
Гост

МнениеПуснато на: 22 Авг 2012 12:11:58    Заглавие: !!! Отговорете с цитат

Няма ли някой себеуважаващ психиатър в тая държава??
Върнете се в началото
Петър Вълчанов

Местожителство: Варна
Потребителски групи: 
[ Психиатри ]

МнениеПуснато на: 27 Авг 2012 0:57:57    Заглавие: Re: Имам нужда от мнение на специалист! Отговорете с цитат

tas написа:
Интересува ме дали мога да поведа съдебно дело срещу работодателя заради стреса и дискриминацията. Или те не са били причина за болестта.

Интересен въпрос. Всъщност би могло да се приеме, че стреса и дискриминацията са били отключващ фактор, който да е довел до възникването на заболяване. Не знам обаче дали в България има действителен прецедент за някой работодател, осъден по тази линия. Моя съвет е да се консултирате със съдебен психиатър. По принцип на запад редовно се провеждат такива дела със сочни обезщетения за пропуснати ползи. Из нета има списъци на лицензираните съдебни психиатри. Желая ви успех, дано да осъдите копелдака:)
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
таса
Гост

МнениеПуснато на: 27 Авг 2012 7:53:22    Заглавие: Re: Имам нужда от мнение на специалист! Отговорете с цитат

Петър Вълчанов написа:
tas написа:
Интересува ме дали мога да поведа съдебно дело срещу работодателя заради стреса и дискриминацията. Или те не са били причина за болестта.

Интересен въпрос. Всъщност би могло да се приеме, че стреса и дискриминацията са били отключващ фактор, който да е довел до възникването на заболяване. Не знам обаче дали в България има действителен прецедент за някой работодател, осъден по тази линия. Моя съвет е да се консултирате със съдебен психиатър. По принцип на запад редовно се провеждат такива дела със сочни обезщетения за пропуснати ползи. Из нета има списъци на лицензираните съдебни психиатри. Желая ви успех, дано да осъдите копелдака:)

Благодаря г-н Вълчанов,

богат ирландски копелдак, уволних чичо му директор продажби, но ми отиде здравето докат оправя скапаната фабрика.

Приятен ден
Върнете се в началото
Patryk
Гост

МнениеПуснато на: 10 Дек 2012 8:56:54    Заглавие: NoSDDbsJflgdp Отговорете с цитат

A provocative inishgt! Just what we need!
Върнете се в началото
petariana

МнениеПуснато на: 12 Яну 2013 16:58:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Лекарите трябва да направят изследвания и да дадат причината за вашето заболяване. Чак тогава трябва да се консултирате с адвокат който да ви насочи от правна гледна точка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    psihologia.net Форуми -> Психиатри Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети