към началната страница psihologia.net
Сайт на преподаватели и възпитаници от специалност "Психология" в СУ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 Профилпрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   лични страници на възпитанициЛични страници

Молба за съдействие - онлайн-въпросник

Създайте нова тема   Напишете отговор    psihologia.net Форуми -> Психология - научни дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Николай Димитров

Потребителски групи: 
[ Випуск 2000 г. ]
[ Випускници - психолози от СУ ]
[ Докторанти ]

МнениеПуснато на: 06 Сеп 2008 21:57:50    Заглавие: Молба за съдействие - онлайн-въпросник Отговорете с цитат

Здравейте,
пиша дисертация на тема "Динамика на Аз-концепцията в специфични комуникативни пространства (Интернет и Виртуалният Аз)" и ми е нужно съдействието ви при попълването на онлайн-въпросника, чрез който събирам данни. Бих се радвал да получа подкрепата ви!

Според хората, които са го попълвали досега, е малко "дългичък". Стандартно отнема около 10-15 минути, ако се попълва коректно и без да се опитвате да прецените "правилността" на един или друг отговор. Някои от въпросите се повтарят и това е умишлено, но, моля, не се опитвайте да "напасвате" отговорите...

Благодаря за отзивчивостта!

Линк към въпросника: http://sc.noastudio.net/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    psihologia.net Форуми -> Психология - научни дискусии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети