към началната страница psihologia.net
Сайт на преподаватели и възпитаници от специалност "Психология" в СУ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 Профилпрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   лични страници на възпитанициЛични страници

Хомосексуализъм
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Създайте нова тема   Напишете отговор    psihologia.net Форуми -> Психология - научни дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Радослав Стоянов

Потребителски групи: Нула

МнениеПуснато на: 12 Авг 2008 0:14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж, за ползата от книгите... безспорна е. Но изпитвам съмнения относно това дали самата тя, майка ти, ще желае да се докосва до "такава" литература. И все пак опитай. Книгата е написана от родител за родители и това е ценното й.

Друга чудесна книга е "Истината за хомосексуалността" на Франсис Мондаймър, изд. Планета-3, 2002 г. Но тя е малко по-научна.

Иначе майка ти може би има нужда да поговори с някой... Специалист да речем. Той може да й помогне (примерно) да уталожи тревогите си в една значителна степен, ако успее да осмисли това, че така вреди на теб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lunatic

МнениеПуснато на: 12 Авг 2008 11:55:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина и аз се съмнявам дали изобщи би се докоснала до такава литература, но поне мога да опитам и за всеки случай да я имам книгата.. все някога ще иска да научи повече подробности и ще и бъде от помощ.
БЛАГОДАРЯ ТИ за вниманието и разбирането, което прояви.

Радослав Стоянов

МнениеПуснато на: 13 Авг 2008 18:24:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Можеш да погледнеш (или да й покажеш) и това тук, въпреки че в него има някои несъвършенства. Цялата секция статии (от менюто горе) съдържа тематични материали.
Върнете се в началото
Петър Вълчанов

Местожителство: Варна
Потребителски групи: 
[ Психиатри ]

МнениеПуснато на: 15 Авг 2008 7:11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Само едно не ми стана ясно - нужно ли е да четеш книги, за да бъдеш хомосексуалист или все пак си идва естествено?
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Радослав Стоянов

МнениеПуснато на: 15 Авг 2008 8:36:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми според мен не е нужно, да не кажа никак, но ако има конкретен повод това питане да се появи у теб може би ще се опитам да отговоря. :)
Върнете се в началото
Lunatic

МнениеПуснато на: 17 Авг 2008 16:50:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Петър Вълчанов написа:
Само едно не ми стана ясно - нужно ли е да четеш книги, за да бъдеш хомосексуалист или все пак си идва естествено?

Хомосексуален.
Не е нужно, просто помагат човек да намери отговорите на доста въпроси, на неясни за него неща. Например в началото, когато усетих че изпитвам влечение към същия пол бях доста объркана, но изчетох доста неща за хомосексуализма и доста неща ми станаха ясни и намерих търсените от мен отговори. Защо това е така, защо пък другото е иначе, дали само аз се чувствам така, дали това и това е нормално, дали е временно, дали ще се ''оправя'', ама как пък точно с мен след като еди кво си, дали има решение за това и това и още куууп други неща. Най-много помагат разговорите с такива хора, но когато не познаваш такива и незнаеш как да се свържеш най-често се прибягва до книгите. Те просто помагат да откриеш отговорите които искаш да получиш по-рано /не всички, но повечето/.
DJ Pe6o
Гост

МнениеПуснато на: 02 Окт 2008 17:23:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne moga da spra da vikam toest.
Pomognete mi!
Върнете се в началото
Петър Вълчанов

Местожителство: Варна
Потребителски групи: 
[ Психиатри ]

МнениеПуснато на: 04 Окт 2008 15:35:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоест?
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    psihologia.net Форуми -> Психология - научни дискусии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Страница 18 от 18

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети