към началната страница psihologia.net
Сайт на преподаватели и възпитаници от специалност "Психология" в СУ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 Профилпрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   лични страници на възпитанициЛични страници

Психологът в училище- самотен войн?!
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    psihologia.net Форуми -> Публицистични статии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Irena Dankova

Местожителство: Sofia
Потребителски групи: Нула

МнениеПуснато на: 09 Май 2012 10:33:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубаво есе, само моля да коригирате заглавието на темата/есето "Психологът в училище - самотен воИн?!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Кирил Тодоров
Гост

Потребителски групи: Нула

МнениеПуснато на: 03 Мар 2014 11:54:57    Заглавие: Психолога в училище Отговорете с цитат

Тук всички явно са завършили българска филология и се хващат за някакви препинателни знаци.Старите кадри е време да се пенсионирате и да освободите места за младите преподаватели дето ще разбират учениците и ще им грабват вниманието.А вие дето сте на по 50 години, сте неспособни да разбирате децата.Децата преди 20 години са едно , а децата сега са друго.Аз сега завършвам социална педагогика и се сблъсквам със много по възрастни преподаватели в училище , а искаме децата да влизат в часове.И как да влизат като им влиза някаква лелка на 50+ години.Тя си е още със комунистическото мислене , защото е учила по комунизма.Няма как да стане,това е вината на старите кадри и образованието затова затъва.На това мизерно заплащане , аз от 4 години работя по курортите и изкарвам заплатата на един учител за седмица и половина.Как да се мотивирам да работя на 100 процента за 500 лева ?В момента децата в средните училища са между 14-19 години , аз съм на 24 .Аз винаги ще съм по близо до тяхното ежедневие и техните проблеми отколкото някоя "другарка" 20 години по голяма от тях.Децата на днешно време искат разбиране искат приятел не родител!Родителите са вкъщи все пак те са направили детето основната част от възпитанието е тяхно задължение не на преподавателя.Човек който да им грабне вниманието и да ги мотивира че трябва да се учи.Не да им пише 2ките на лягане и ставане.Оценките бяха важни преди сега са едно нищо.Важни са за разни болни родителите дето от тях нищо не е станало и товарят децата от малки да учат.И моля спестете си глупавите коментари за препинателните знаци не съм на държавен изпит или Матура по БЕЛ.Преминах я отдавна с 5.60 !
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    psihologia.net Форуми -> Публицистични статии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети