към началната страница psihologia.net
Сайт на преподаватели и възпитаници от специалност "Психология" в СУ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 Профилпрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   лични страници на възпитанициЛични страници

Feedback/ Обратна връзка - как протече семинарът според вас?

Създайте нова тема   Напишете отговор    psihologia.net Форуми -> Соционика. Запознаване с школата
Предишната тема :: Следващата тема  

Как оценявате протичането на семинара?
Семинарът беше отличен за мен. Получих много нови знания.
83%
 83%  [ 5 ]
Имам затруднения с езика, на който се провеждаше.
16%
 16%  [ 1 ]
Тематиката ми е безинтересна.
0%
 0%  [ 0 ]
Начинът на провеждане ми е неясен. Имам затруднения с форум-формата.
0%
 0%  [ 0 ]
Не успях да прочета или разбера всичко, изложено от водещите. Много е дълго или неясно.
0%
 0%  [ 0 ]
Семинарът не беше добър за мен поради няколко от горните причини.
0%
 0%  [ 0 ]
Семинарът не беше сполучлив - поради друга или неясна за мен причина.
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 6

Автор Съобщение
Kalin Yanev

Местожителство: София
Потребителски групи: 
[ Администратори ]
[ Випускници - психолози от СУ ]
[ Докторанти ]
[ новини ]
[ семинар "Соционика" ]
[ Студенти випуск 2002 г. ]

МнениеПуснато на: 02 Фев 2005 21:20:45    Заглавие: Feedback/ Обратна връзка - как протече семинарът според вас? Отговорете с цитат

В края на семинара "Соционика. Запознаване с школата" мисля, че е повече от нужно откровено да си кажем каква е оценката ни за дисусията. Оттук нататък форумът ще е отворен за всички потребители. Спокойно може да се пише на български, защото, както вече отбелязахме не веднъж, Дмитрий борави доста добре с нашия език на ниво четене.
Основните въпроси според мен са:
1. Как оценявате стила на водене на семинара и текстовете, представени от водещите?
2. Защо участието от българска страна беше така оскъдно? (притеснения от собственото познаване на английски език? притеснения от собствените познания по психология на личността? неинтересна тема? недобро структуриране на семинара? познатият "български" стил на участие в дискусии? кое е...)
3. Имат ли бъдеще онлайн-семинарите по психология? Бихте ли участвали в други?

Можете да участвате в анкетата и да развивате отговорите си - ако е необходимо и анонимно. За нас е важно и мнението на Дмитрий и Марианна.

Моето лично становище е, че вниманието и старанието, което Дмитрий и Марианна ни отделиха, е огромна чест за нас и нашия университет!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    psihologia.net Форуми -> Соционика. Запознаване с школата Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети